BEAR PLACE Místo pro celou rodinu... V ZOO koutku Eliška a Irena Pravidelné víkendové GRILOVÁNÍ Welcome The Menu Drinks Opening Times Contact

Bear Place

Vítejte na stránkách bistra BearPlace.cz. Bear Place není jen obyčejné bistro, ale je to místo setkávání, zábavy a pohody. Útěk z Prahy do přírody a do klidu. Bear Place se nachází za cca 2 km za mostem u Zbraslavi.

Nejbližší akce

Doba, kdy stačilo mít bistro a nepřidávat žádnou přidanou hodnotu je pryč. Musíme Vám, našim zákazníkům, nabídnout něco navíc a o to se právě na Bear Placu snažíme! No a hlavně nás to baví!
m

    Sorry, no posts matched your criteria.

Na Bear Place jsem zavítala nešťastnou náhodou, když mi praskla duše u kola. Obsluha stánku mi pomohla kolo zprovoznit. Při čekání jsem si dala vynikající kláštěrní pivo a nakonec zůstala až do zavíračky:D Jiřinka L.
Skvělé pivo, skvělé místo a skvělá parta, co to vede! Matěj F.
Minulý týden jsem se rozhodla udělat narozeninovou oslavu Na Bear Place. Bylo to úplně super! Děti si hrály na dětském hřišti a my dospělí jsme ,,oslavovali" Anička T.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.