O naší partě - O Bear Place

Jsme parta nadšenců, které to zkrátka baví. Většina z nás před covidem dělalo v produkci eventů a tak se moc těšíme, až své zkušenosti budeme moci zprostředkovat Vám na Bear Place. Hned jak bude doba zase úplně v pořádku, tak se na to vrhneme.

Základním kamenem dobrého týmu je několik dobrých kamarádů, kteří mají provoz BP na starosti a snaží se vytvářet takové prostředí, aby se všichni cítili dobře. Ne vždy se nám vše povede. Však to znáte… ,,Jsme také jen lidi!“ a tak se nám nikdy nebojte říci, co by se Vám líbilo. Pokud nám to řeknete ihned, tak se to pokusíme také ihned napravit. Pokud se bojíte, tak nám napiště. Rádi se polepšíme.

Co se týká našeho bistra, tak se snažíme nabízet pouze čerstvé a kvalitní suroviny a to především od místních dodavatelů, což úplně né vždy dodržujeme. Pro maso si například jezdíme do řeznictví pana Maška (i díky tomu se zrodila naše výborná sekaná v housce, pro kterou si cyklisté rádi zajedou i několik kilometrů navíc). Pivo máme z BŘEVNOVSKÉHO KLÁŠTERNÍHO PIVOVARU SV. VOJTĚCHA. Je to malý pivovar a mají skvělé pivo. Dělají ho totiž na kvalitu nikoliv na kvantitu. Dále máme také známější pivo – ,,Kozlíka“. Mnoho lidí se nás ptá proč?! Důvod je jasný. Je známý, je levnější než pivo z minipivovaru a místní ho mají moc rádi (no a my také). Bohužel nenabízíme hranolky a jiné smažené pochutiny. Možná nám to mají někteří za zlé, ale nechceme být jako každé bistro na cyklostezce, chceme nabídnout spíše zdravější grilované pochoutky a taky nechceme chodit domu umaštění od hranolek:D Každý víkend, tedy když je hezky navíc grilujeme rybičky ze sádek Lety, kde nám naši ověření dodavatelé dodávají ty nejlepší čerstvé pstruhy.

Co Vám můžeme půjčit? / Co po Vás požadujeme?

Půjčovna:

Rádi Vám zapůjčíme následujicí vybavení (lze o něj požádat na baru).

sportovní vybavení

1) pálky a míčkyna stolní tenis

2) rakety a košíčky na stolní badminton

3) míče na beach, volejbal, fotbal aj.

4) petanque

6) létající talíř

7) odrážedla


stolní deskové hry

CInk, dáma, poker aj.

 

ostatní
1) grill s uhlím (vajíčko i větší)

2) deky

3) lehátka

Provozní řád

1) vaši mazlíčci jsou u nás vítáni (vždy však pouze na vodítku)

2) pitomce u nás nepotřebujeme;) zakládáme si na pohodě – máme to zkrátka rádi a rozhodně si to nechceme nikým zkazit;)

3) přísný zákaz krmení oveček

4) co si půjčím, to vrátím

Na Bear Place jsem zavítala nešťastnou náhodou, když mi praskla duše u kola. Obsluha stánku mi pomohla kolo zprovoznit. Při čekání jsem si dala vynikající kláštěrní pivo a nakonec zůstala až do zavíračky:D Jiřinka L.
Skvělé pivo, skvělé místo a skvělá parta, co to vede! Matěj F.
Minulý týden jsem se rozhodla udělat narozeninovou oslavu Na Bear Place. Bylo to úplně super! Děti si hrály na dětském hřišti a my dospělí jsme ,,oslavovali" Anička T.